RS ČB - logo
Rybářské sdružení České republiky
Profesní seskupení chovatelů ryb a drůbeže a zpracovatelů ryb

Výlovy rybníků

Plán výlovů vybraných rybníků - podzim 2011

Obchodní jméno chovatele
Telefon
Termín výlovu
Název rybníka
Výměra ha
Katastrální území

Blatenská ryba spol. s r. o. 383 422 511-3
10.-12.10.
Velkorojický
77
Rojice
*)     15.10. So
Podkostelní Putim
35
Putim
18.10.
Topič Zadní
17
Blatná
*) 27.-28.10.
včetně SV
Buzický
56
Buzice
3.11.
Pančál
34
Radobytce
4.11.
Vilímec
15
Buzice
16.11.
Mnichovický
23
Mnichov u Strakonic
Rybářství Hluboká cz. s. r. o. 387 789 411
25.10.
Vyšatov
61
Čejkovice
28.10.-1.11.
včetně SV,So,Ne
Bezdrev
433
Zliv
7.-8.11.
Blatec
103
Dívčice
14.-16.11.
Vlhlavský
105
Vlhlavy
Rybářství Třeboň a. s. 384 701 510, 384 701 535
17.-20.10.
Horusický
438
Horusice
18.-19.10.
Špačkov
58
Staňkov
19.-20.10.
Spolský Velký
137
Libín
21.-23.10.
včetně So, Ne
Dvořiště
387
Dolní Slověnice
2.-4.11.
Vlkovický
104
Vlkovice
7.-10.11.
Bošilecký
200
Bošilec
14.-17.11.
včetně SV
Opatovický
165
Domanín
Klatovské rybářství, a. s. 376 323 301-2
1.-2.11.
Myslív Velký
70
Myslív, Milčice
2.11.
Hlinský Velký
11
Jemnice
8.11.
Mezholezský
38
Mezholezy
10.11.
Merklínský
35
Merklín
15.11.
Novec
34
Nalžovské Hory
Rybářství Mariánské Lázně s. r. o. 374 792 565-6
20.-21.10.
Amerika
71
Františkovy Lázně
28.10. SV
Betlém
32
Klášter Teplá, Mrázov
1.-3.11.
Lenešický Velký
81
Lenešice
Rybářství Chlumec nad Cidlinou, a. s. 495 703 050
18.-20.10.
Žehuňský
259
Žehuň
28.10. SV
Proudnice
56
Hradištko II.
*)     28.10. SV
Vavřinecký
86
Vavřinec u Uhlíř. Janovic
14.11.
Vlkavský
20
Vlkava
17.11. SV
Červenský
62
Dolní Bouzov
Rybníkářství Pohořelice a. s. 519 424 372
*)  27.- 30.10.
včetně SV,So,Ne 
Vrkoč
156
Nová Ves u Pohořelic
31.10.-4.11.
Jaroslavický Dolní
188
Jaroslavice
7.-11.11.
Nesyt
296
Hlohovec u Břeclavi
14.-18.11.
včetně SV
Starý
130
Pohořelice
Rybářství Telč, a. s. 384 496 142
3.11.
Smíchov
24
Borovna
Rybářství Velké Meziříčí, a. s. 566 521 783-4
18.10.
Nový Studenecký
29
Studenec u Třebíče
3.11.
Velký Navrátil
20
Horní Libochová
Rybářství Přerov, a. s. 581 202 873
*)   22.-23.10.
So, Ne
Hradecký
46
Tovačov
tel.: 581 731 179
*)   22.-23.10.
So, Ne
Choryně Velká
34
Choryně
tel.: 581 626 022
*)    28.-30.10.
SV, So, Ne
Hrubý
50
Šumvald
tel.: 585 051 050
JU v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství
a ochrany vod (VÚRH Vodňany)
724 508 430
2.11.
Velký Ústavní
10
Vodňany
Školní rybářství Protivín 382 251 140
11.10.
Strpský
50
Číčenice
*)     16.10. Ne
Podroužek
30
Netolilce
20.10.
Malovický Dolní
30
Malovičky
*)     23.10. Ne
Rabiň
42
Protivín
8.11.
Tálínský
53
Tálín
Líšno a. s. Konopiště 737 252 987
21.-22.10.
včetně So
Semovický
34
Bystřice u Benešova
Ing. Jerome Colloredo - Mannsfeld, Lesní
a rybniční správa Zbiroh
606 289 018
2.-3.11.
Štěpánský
52
Mýto
KINSKÝ Žďár, a. s. 566 621 147
11.-12.10.
Velké Dářko
206
Polnička
19.10.
Zbinožský
19
Zbinohy
21.10.
Medlov
28
Fryšava
25.-26.10.
Veselský
98
Nové Veselí
1.11.
Rendlíček
41
Březí nad Oslavou
3.11.
Skorkov
20
Skorkov
Lesy a rybníky města Českých Budějovic, s.r.o. 387 315 514 -16
6.10.
Borek
40
Lhotka u Třebče
20.10.
Haklovský Nový
44
Haklovy Dvory
Štičí líheň - ESOX s. r. o. 381 252 694
12.10.
Borovanský
18
Borovany
*)     15.10. So
Košín
17
Košín
18.10.
Starý
19
Svinky
20.10.
Pilný
18
Bernartice
*)     28.-29. 10.
SV, So
Musík
50
Dublovice
1.11.
Podleský
14
Praha Uhříněves
8.11.
Vrbsko
18
Dublovice
9.11.
Nový 
17
Svinky
Rybářství Nové Hrady s. r. o. 777 751 921, 777 751 922
27.-30.10.
včetně SV,So,Ne
Žár Velký
120
Žár
Správa Kolowratského rybářství, Opočno 494 668 230, 604 810 607
28.-29.10.
SV, So
Špinka
49
Zábrodí
4.-6.11.
včetně So, Ne
Broumar
60
Opočno
9.-10.11.
Jaroměřský
30
Jaroměř
Chov ryb Jistebník s. r. o. 556 418 084
4.-6.11.
včetně So, Ne
Bezruč
75
Jistebník
Domažlické městské lesy spol. s r. o. 732 759 249
18.10.
Černý
7
Babylon
Rybářství Lnáře, spol. s r. o. 606 683 836
18.10.
Bělčický Velký
45
Závišín
25.10.
Metelský
50
Metly
Rybářství Kardašova Řečice s. r. o. 384 383 057
25.-26.10.
Kačležský
196
Kačlehy
27.-30.10.
včetně SV,So,Ne
Holná
245
Ratiboř
7.-8.11.
Kardaš
62
Kardašova Řečice
BioFish s. r. o. 569 738 116, 606 791 942
3.-4.11.
Ostrovský
28
Okrouhlá u Branic
Rybářství Růžička spol. s r. o. 566 677 007
10.10.
Záhumenný
30
Bohdalov
29.10. So
Vazebný
20
Rudolec
Martin Píbil - SALMON 602 217 674
20.10.
Kamenná Trouba
21
Lipnice nad Sázavou
ORLÍK NAD VLTAVOU, s. r. o., Rybářství Čimelice 724 217 052
4.10.
Silvestr
25
Zahrádka
11.-12.10.
Hrejkovický
25
Hrejkovice
3.-4.11.
Hejný
20
Šerkov
9.-10.11.
Nerestecký
22
Čimelice
Městské hospodářství Vodňany, spol. s r. o. 606 693 033
8.-9.11.
Dřemliny
75
Vodňany
Rybářství Vysočiny, v. o. s., Chotěboř 602 293 694
22.10. So
Řeka
63
Krucemburk
Dvůr Lnáře, spol. s r.o. 602 535 048
7.10.
Nový
34
Lnáře
11.10.
Starý
31
Tchořovice
26.10.
Radov
48
Tchořovice
3.11.
Velký Pálenec
36
Vrbno
8.11.
Strašil
21
Nezdřev
Maria Podstatzká-Lichtenstein,
Velkostatek Velké Meziříčí
732 186 644
4.11.
Závistský
18
Závist u Velkého Meziříčí
8.11.
Roudský
14
Ruda
Rybářství Doksy spol. s r. o. 487 872 315
28.10. SV
Horecký
46
Stráž nad Ralskem
2.11.
Chmelař
66
Úštěk
Rybářství SALMO Zdeněk Mašát 773 133 774
19.10.
Vlásenický
3
Vlásenice
25.10.
Nový
2
Zárybničná Lhota
27.10.
Zálesek
4
Dlouhá Lhota
Rybářství Litomyšl s. r. o. 461 612 806
8.-9.11.
Hvězda
82
Opatov v Čechách
Rybniční hospodářství s. r. o.
Lázně Bohdaneč
466 924 203
28. 10. SV
Bohdanečský
157
Lázně Bohdaneč
Rybářství Rychvald s. r. o. 605 248 860
13.10.
Dubový
17
Staré město u Karviné
19.10.
Skučák
15
Rychvald
10.11.
Záblatský
30
Bohumín - Záblatí
15.11.
Olšový
23
Staré město u Karviné
Vojenské lesy a statky ČR, s. p.,
divize Horní Planá
371 783 384, 737 226 510
8.-9.11.
Dolní padrťský
54
Kolvín
SCHLIK, s. r. o. 773 500 813
1.10. So
Žitětínský
3
Žitětín
5.10.
Jordán
2
Chyjice
8.10. So
Malý Liběšický
2
Slatiny
22.10. So
Střevačský
7
Střevač
2.11.
Čeperka
2
Ostružno, Ohaveč
29.-30.11.
Ostruženský
28
Ostružno
Vladimír Mráz
zemědělská a obchodní činnost
603 233 485
19.11. So
Vražda
2
Radomyšl
Česká zemědělská univerzita v Praze
Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy
602 234 275
18.10.
Jevanský
19
Jevany
22.10. So
Vyžlovský
22
Vyžlovka
26.10.
Šáchovec
2
Jevany
3.11.
Jan
5
Jevany
Poznámky: Změny v termínech výlovů uváděných vybraných rybníků nejsou vyloučeny,
za účelem odsouhlasení a zjištění dalších skutečností využijte telefonní čísla.

*) Vyznačeny výlovy rybníků, kde jsou připravovány větší akce pro veřejnost.

úvodní strana / kontaktní údaje / seznam členů / seznam prodejních míst / Film "Filetování kapra" / výroba a užití ryb v ČR
plemenářský zákon, plemenné ryby, jejich chov a evidence / novelizace plemenářského zákona
aktualizované pokyny k vedení evidence u plemenných a neplemenných ryb
udržování genetických zdrojů u ryb - zpráva za rok 2003

© 1998-2011 Rybářské sdružení České republiky
© 1998-2011 created and designed by PISCIA s.r.o.
rybářský informační portál fishnet.cz